Śpiewnik alfabetyczny

A  B  C  D  E-F  G  H  I  J  K  L-Ł  M  N  O  P  R  S  T  U-V  W-Y  Z | Kolędy | Maryjne | Taize |
Adwent  |  Wielki Post  |  Wielkanoc  | Duch Święty

Śpiewnik

W tym dziale znajdują się teksty pieśni i piosenek religijnych z akordami gitarowymi, a także nuty pdf do większości z nich.

Wiele piosenek zawartych w naszym śpiewniku zostało zapisane w nutach w różnych śpiewnikach wydanych w Polsce w ostatnich latach. Jednak nie wszystkie śpiewniki nutowe są dostępne aktualnie w sprzedaży, niektóre ukazały się kilka, kilkanaście lat temu i najprawdopodobniej nie ukażą się ich ponowne wydania. W Giszowcu, naszym śpiewniku internetowym, można pobrać darmowe e-nuty piosenek, do których zapis nutowy nie został jeszcze nigdzie wydany. Przy wielu pieśniach znajdują się również odnośniki do śpiewników z nutami i chwytami na gitarę dostępnych aktualnie na rynku. Można je nabyć w naszej internetowej księgarni muzycznej: sklep.giszowiec.org
Aby móc w pełni korzystać z zasobów zamieszczonych w serwisie konieczny jest program do odczytywania plików pdf.

Zapraszamy do współtworzenia serwisu. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje pieśni i piosenek. Chcemy, żeby nasz śpiewnik internetowy był dobrą bazą danych pieśni i piosenek religijnych, zawierającą m.in. pieśni chwały i uwielbienia, śpiewy liturgiczne, pieśni maryjne, kolędy, piosenki religijne dla dzieci z pokazywaniem oraz najpiękniejsze pieśni i piosenki na różne okazje. Jeśli masz w swoich zasobach nuty, których my nie mamy, podziel się. Jeśli masz ciekawe opracowania pieśni lub Twoje autorskie piosenki pomożemy ci zaistnieć w naszym serwisie. Zapraszamy do współpracy. Osoby chętne prosimy o kontakt.

Życzymy owocnego korzystania z naszych stron internetowych.